CSA Pictart Grey 90×90 2kl.

1.480 ден

Единица мерка m2
Гранитна подна плочка за јавни простори со фреквентно движење:барови, ресторани, хотели, продавници, канцеларии. Погодна за надворешна употреба.Digita Technology

Шифра: 714 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

90×90 cm

Пакување во кутија

1,62 m2

Боја

Сива

Дебелина

10 mm

Колекција

Pictart

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

35.6 kg/пакување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Pictart Grey 90×90 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *