Graniser Rio Grande Wenge 15×60

735 ден

За количина: 3.781 m²

Шифра: 3197 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување

1,26m2

Потекло

Турција

Производител

Graniser

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Graniser Rio Grande Wenge 15×60”