Плочки Graniser Rio Grande nut 15×60

735 ден

Карактеристики

Димензија

15×60 cm

Колекција

Rio Grande

Пакување

1,26m2

Потекло

Турција

Производител

Graniser

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Graniser Rio Grande nut 15×60”