Golden tile Westminster Оrange 6×25

740 ден

Единична мерка m2

Карактеристики

Димензија

6x25cm

Колекција

Westminster

Пакување

0.48m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

10.76kg/кутија

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Westminster Оrange 6×25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *