Golden tile Sеven tones grey 6×25

740 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

6x25cm

Колекција

Seven tones

Пакување

0.48m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

10.56m2

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Sеven tones grey 6×25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *