Golden tile Metrotile beige 10×20

610 ден

Единица мерка m2

Шифра: 7243 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

10x20cm

Колекција

Metrotiles

Пакување

0.88m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

керамика

Тежина

11.01m2/пакување

Употреба

Внатре, Под

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Metrotile beige 10×20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *