Golden tile Marrakesh light grey 18.6×18.6cm гранитна плочка

800 ден

m2

Шифра: 8367 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

18.6×18.6cm

Колекција

Marrakesh

Пакување

1.04m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

Мат

Тежина-en

18.174kg/пакување

Состав

Bештачки гранит

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Marrakesh light grey 18.6×18.6cm гранитна плочка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можеби ќе ви се допадне и...