Плочки Golden tile Edward mix 40×40

850 ден

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

40x40cm

Колекција

Edward

Пакување

1.12m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Golden tile Edward mix 40×40”