Golden tile Corso grey 60×60

890 ден

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Corso

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile Corso grey 60×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *