Golden tile Corso grey 60×120

1.100 ден

Единична мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Колекција

Corso

Дебелина

10mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,44 m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Corso grey 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *