Golden tile Baku Terracotta 25×6

820 ден

Едининца мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25x6cm

Пакување

0.48m2

Потекло

Украина

Состав

Вештачки гранит

Тежина

10.76kg/кутија

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Baku Terracotta 25×6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *