Попуст!

Globo Осветлување 54382-4

1.016 ден

LED осветлување

 

Карактеристики

Капацитет

10 W

Производител

Globo

Димензија

11.5 x 15 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување 54382-4”