Попуст!

Globo Осветлување 34234

628 ден

Карактеристики

Капацитет

20 W

Производител

Globo

Тежина

830 gr

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување 34234”