Попуст!

Gedy Kyoto 1502 Повеќенаменска кутија со капак

1.590 ден

Карактеристики

Димензија

8.8×8.8x14cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gedy Kyoto 1502 Повеќенаменска кутија со капак”