Попуст!

Gedy Kyoto Корпа за алишта

4.690 ден

Шифра: 1382 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

49x29x60cm

Состав

Еко кожа

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gedy Kyoto Корпа за алишта”