Gedy Kyoto Корпа за алишта

5.860 ден

Карактеристики

Димензија

49x29x60cm

Состав

Еко кожа

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Gedy Kyoto Корпа за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *