Gedy Kyoto 1503 Повеќенаменска кутија со капак

2.060 ден

Карактеристики

Димензија

12x12x18cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Gedy Kyoto 1503 Повеќенаменска кутија со капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *