Попуст!

Freendo Сет за бања

5.665 ден 4.250 ден

Комплетно решение за вашата бања
сите потребни додатоци: туш батерија, туш рачка, држач за туш рачка и туш црево по супер цена.
Category:

Опис

Комплетно решение за вашата бања, сите потребни додатоци: туш батерија, туш рачка, држач за туш рачка и туш црево по супер цена.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo Сет за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *