Freendo Nika D96050 Држач за четки за заби

970 ден

Монтажа: Со шраф и дипла.

Карактеристики

Производител

Freendo

Колекција

Nika

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo Nika D96050 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *