Freendo Elsa WDG16431JW Батерија за мијалник

4.550 ден

Карактеристики

Производител

Freendo

Колекција

Elsa

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo Elsa WDG16431JW Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *