Freendo D11100 Држач за туш рачка

1.480 ден

Држач за туш рачка со можност за подесување на висина.

Карактеристики

Производител

Freendo

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo D11100 Држач за туш рачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *