Freendo Avia D0180022 Држач за крпа

3.290 ден

Монтажа: Со шраф и дипла.

Карактеристики

Производител

Freendo

Колекција

Avia

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo Avia D0180022 Држач за крпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *