Фен за раце M-798S

8.550 ден

Сензорски фен за сушење на раце изработен од инокс.
Брзина на дување: 30m/s.
Проток на воздух: 270m³/h.
Моќност: 2.3kW.
Напон: 220V, 50Hz
Моќност за ротација на елементот за продувување за 360°, што овозможува сушење на коса и тело.

Шифра: 5201 Категории: , ,

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Фен за раце M-798S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *