Fayans ВЦ детска школка балтик H8227280000001

2.000 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

28,5х35,5х35,5 cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

9,5 kg

Употреба

хоризонтален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans ВЦ детска школка балтик H8227280000001”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *