Fayans Neo вградлив мијалник 55

1.630 ден

8103940001041

Шифра: 1887 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

55х44,5cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,6kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo вградлив мијалник 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *