Fayans Neo-N моноблок со цевче симплон со PVC капак WQ8F72610005811

7.600 ден

Во цената е вклучен и PVC капак
Капацитет на казанче 3/6l

Шифра: 5112 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

77х36х65cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

28kg

Употреба

Вертикален одвод на 22,5 cm

Боја

Бела

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo-N моноблок со цевче симплон со PVC капак WQ8F72610005811”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *