Fayans Neo 600 мијалник

2.000 ден

Шифра: 5025 Категории: , ,

Опис

H8103920001773

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

60х47 cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,5kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo 600 мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *