Fayans Neo 550 мијалник

1.600 ден

Шифра: 5020 Категории: , ,

Опис

H8103910001773

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

55х44 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,1 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo 550 мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *