Fayans Neo 500 мијалник

1.500 ден

Цената е само за мијалникот без батерија и без получизма

Шифра: 5024 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

10,7

Димензија

50х40cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo 500 мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *