Fayans Neo чизма

1.850 ден

Шифра: 5091 Категории: ,

Опис

H8192420000001

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

19.5×67.5×16.5 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

10 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo чизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *