Fayans Neo получизма

1.300 ден

Шифра: 5021 Категории: , ,

Опис

H8193910001791

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

34х22х27 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

7,67 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo получизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *