Fayans Neo вградлив мијалник 55

1.630 ден

8103940001041

Категории: ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

55х44,5cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,6kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo вградлив мијалник 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *