Fayans Neo биде

2.700 ден

Шифра: 975 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

52.5x36x40cm

Боја

Бела

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,5kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *