Fayans мијалник Classica 56cm H814720001041

1.890 ден

Шифра: 41731 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

56x47xh19.5cm

Колекција

Classica

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

12,5kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans мијалник Classica 56cm H814720001041”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *