Fayans Marina мијалник

890 ден

Шифра: 7831 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

40х25 cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

5,5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Marina мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *