Fayans Libero ВЦ школка

3.310 ден

Шифра: 40336 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

55х48 cm

Колекција

B-Libero

Пакување

парче

Потекло

Fayans

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

23 kg

Употреба

вертикален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Libero ВЦ школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *