Fayans капак за детска школка

1.290 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Тежина

1,5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans капак за детска школка”