Fayans Happy smart чизма H8195750000001

1.900 ден

Шифра: 6015 Категории: , , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

70.5x19x19 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

11.5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart чизма H8195750000001”