Fayans Happy smart 550 мијалник

2.780 ден

Шифра: 40318 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

550x450x17 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

13,2 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart 550 мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *