Fayans Happy smart чизма

2.070 ден

Шифра: 6015 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

70.5x19x19 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

11.5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart чизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *