Fayans Happy smart получизма

1.700 ден

Шифра: 40319 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

30х29х18 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

6,75 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart получизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *