Fayans Happy smart моноблок

7.190 ден

Шифра: 40320 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

78,5х36,5х63,5 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

36,2kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *