Fayans Happy smart конзолно биде

4.100 ден

Шифра: 2721 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

35.5x52x32.5 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

16,97 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart конзолно биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *