Fayans Happy smart биде

4.300 ден

Шифра: 6664 Категории: , ,

Опис

H8325710003021

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

35.3х53,2х40 cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

16,88 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Happy smart биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *