Fayans Classica чизма

1.360 ден

Шифра: 41734 Категории: , ,

Опис

H8197700000001

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

66.5×18.7 cm

Колекција

Classica

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

8.6 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Classica чизма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *