Fayans Мијалник Classic 46cm

1.180 ден

Шифра: 41732 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

46x35xh17.5cm

Колекција

Classica

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Тежина

7.6kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Мијалник Classic 46cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *