Fayans капак за детска школка

980 ден

Шифра: 5221 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Тежина

1,5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans капак за детска школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *