Fayans ВЦ детска школка

1.390 ден

Шифра: 40333 Категории: , ,

Опис

H8227280000001

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

28,5х35,5х35,5 cm

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

9,5 kg

Употреба

хоризонтален одвод

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans ВЦ детска школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *