ES312L Туш параван

18.860 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Димензија

118x78x185cm

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “ES312L Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *