Einhell 34.036.70 Тример за жива ограда

3.200 ден

Карактеристики

Капацитет

710W

Тежина

5.4kg

Потекло

Кина

Производител

Einhell

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Einhell 34.036.70 Тример за жива ограда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *